Okolica

Mielno

Mielno to jeden z największych nadmorskich kurortów w Polsce. Szeroka plaża i mnóstwo atrakcji czynią go wspaniałym wyborem na spędzenie czasu nad morzem.

Zobacz

Wesołe miasteczka

Wasze pociechy będą zachwycone! W Mielnie bowiem znajdziecie Państwo aż DWA wesołe miasteczka. Tu nie ma czasu na nudę, nawet po zachodzie słońca.

Zobacz

Jezioro Jamno

Dziesiąte co do wielkości jezioro w Polsce, które przyciąga nie tylko amatorów sportów wodnych ale i wędkarstwa!

Zobacz

Park wodny Koszalin

Sześć basenów w strefie rekreacyjnej (w tym trzy w strefie zewnętrznej), zjeżdżalnie, basen pływacki, basen do nauki pływania, basen rekreacyjny, basenik dla maluchów i wiele więcej…

Zobacz

Rejsy jachtem i statkiem

W okresie letnim można wybrać się na wycieczkę po jeziorze statkiem wycieczkowym „Mila” która cumuje przy pomoście Klubu Morskiego „Tramp” w Mielnie na ul. Chrobrego 32.

Zobacz

Latarnie morskie w okolicy

Macie Państwo okazję do zwiedzenia aż pięciu latarń : Latarnia morska w miejscowości Jarosławiec: rok budowy: 1838 wysokość wieży: 33,3 Latarnia morska w miejscowości Darłowo: rok budowy: 1885 wysokość wieży: 22m Latarnia morska w miejscowości Gąski: rok budowy: 1878 wysokość wieży: 49,8m Latarnia morska w miejscowości Kołobrzeg: rok budowy: 1945 wysokość wieży: 26m Latarnia morska w miejscowości Niechorze: rok budowy:…

Zobacz

Strefa SPA Parku Wodnego

Wydzielona strefa SPA Parku Wodnego w pobliskim Koszalinie. W ofercie masaże, zabiegi pielęgnacyjne, kosmetyczne i inne. Zadbaj o ciało i ducha!

Zobacz

Rezerwacja